Poliţia londoneză, mesaj pentru suporteri înaintea finalei Euro-2020: Dacă nu aveţi bilet sau rezervare la pub, nu veniţi la Londra. Aţi putea ajunge să nu vedeţi meciul

Vizualizări: 226, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă

Poliţia londoneză a lansat un mesaj către suporteri, sâmbătă, cerându-le acestora să nu meargă la Londra dacă nu au bilete pentru finala Campionatului European, din cauza riscurilor legate de propagarea coronavirusului, informează The Guardian.

PSG – Manchester City, scor 1-2, în manşa I a semifinalelor Ligii Campionilor. „Cetăţenii” au revenit cu noroc după 0-1 la pauză. Parizienii au terminat meciul în 10 jucători

Manchester City a învins, miercuri, în deplasare, cu scorul de 2-1 (0-1), echipa PSG, în manşa I a semifinalelor Ligii Campionilor. Idrissa Gueye (PSG) a fost eliminat, în minutul 77, cu cartonaş roşu direct, pentru un fault dur asupra lui Gundogan....

Vizualizări: 245, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă
Incident în NBA: Un fan al echipei Boston Celtics, reţinut şi suspendat pe viaţă, după ce a aruncat o sticlă de apă înspre jucătorii formaţiei Brooklyn Nets

Un fan al echipei Boston Celtics a fost reţinut de poliţia din Boston, care l-a acuzat că a aruncat o sticlă de apă către jucătorii formaţiei Brooklyn Nets, după victoria acestora din urmă, obţinută, duminică seară, în primul tur al play-off-ului campionatului nord-american de baschet NBA, informează AFP....