Neagoe: 78 de minute, FCSB nu ne-a făcut nicio problemă, dar ultimele 13 minute au fost un dezastru

Vizualizări: 254, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă

Antrenorul echipei Astra Giurgiu, Eugen Neagoe, a declarat, vineri seară, că, până în minutul 78, FCSB nu a avut nicio ocazie la meciul din etapa a XVI-a.

„Noi am avut ocaziile mai mari, dar am ratat. Ăsta este fotbalul. Până la primul gol, FCSB nu a avut nicio ocazie. Dacă nu trebuia să-l schimb pe Găman, puteam juca două zile şi tot nu marcau. 78 de minute, FCSB nu ne-a făcut nicio problemă. Ultimele 13 minute au fost un dezastru, cine vede rezultatul crede că nu am existat”, a declarat Neagoe la Digisport.

Formaţia FCSB a învins, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 3-0 (0-0), echipa Astra Giurgiu, în ultimul meci al etapei a XVI-a a Ligii I.

Golurile au fost marcate de Man ’77 şi Tănase ’81, ’89.

James Harden pleacă de la Houston Rockets la Brooklyn Nets

Baschetbalistul James Harden, principalul marcator în ultimele trei sezoane ale NBA, care şi-a exprimat recent dorinţa de a părăsi echipa Houston Rockets, a fost transferat la Brooklyn Nets, informează ESPN şi site-ul The Athletic, citate de lefigaro.fr....

Vizualizări: 268, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă