Marius Marin, eliminat la meciul Pisa – Pordenone, din Serie B

Vizualizări: 332, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă

Fotbalistul echipei Pisa, Marius Marin, a fost eliminat, sâmbătă, la meciul de pe teren propriu cu Pordenone, scor 1-0, în etapa a XI-a a ligii secunde din Italia.

Marin a primit al doilea cartonaş galben şi a fost eliminat în minutul 78. El primise primul cartonaş în minutul 43.

Golul a fost marcat de Palombi, în minutul 46.

Echipa lui Marin ocupă locul 13 în clasament, cu 13 puncte, la egalitate cu Pordenone, care este pe 12.

Știri similare

Portarul Elena Voicu a semnat cu Rapid

Sport

Portarul Elena Voicu, în vârstă de 31 de ani, a semnat un contract cu echipa de handbal Rapid Bucureşti....

Vizualizări: 259, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă
România, a treia înfrângere în preliminariile CE2022 la handbal masculin

Sport

Naţionala de handbal masculin a României a fost învinsă miercuri, la Sibiu, de reprezentativa Suediei, vicecampioană mondială, cu scorul de 31-23 (14-7), în penultimul meci din grupa a opta preliminară a Campionatului Europan din 2022....

Vizualizări: 253, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă