Eşec pentru Man şi Mihăilă în Serie A: Parma – Bologna, scor 0-3

Vizualizări: 267, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă

Formaţia Parma, la care joacă Dennia Man şi Valentin Mihăilă, a fost învinsă, duminică, pe teren propriu, cu scorul de 3-0, de echipa Bologna, într-un meci din etapa a XXI-a a campionatului Italiei.

Au marcat Barrow ’15, ’33 şi Orsolini ‘90+2.

Dennis Man a intrat pe teren în minutul 46, iar Mihăilă în minutul 70.

Partida Lazio Roma – Cagliari are loc tot duminică.

Juventus, în superioritate numerică mai mult de o oră, a fost eliminată de FC Porto din Liga Campionilor

Juventus a ratat calificarea în sferturile de finală ale Ligii Campionilor, deşi a învins, marţi, pe teren propriu, cu scorul de 3-2 (0-1, 2-1), după prelungiri, pe FC Porto, în manşa retur a optimilor de finală ale Ligii Campionilor. Echipa portugheză a câştigat partida tur, cu 2-1, obţinând calificarea datorită golurilor mai multe marcate în deplasare....

Vizualizări: 269, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă