PSG, remiză cu Saint-Etienne, scor 1-1, la debutul lui Mauricio Pochettino

Vizualizări: 250, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă

Formaţia Paris Saint-Germain a obţinut o remiză, scor 1-1, cu Saint-Etienne, miercuri, în etapa a XVIII-a a campionatului Franţei. Acesta a fost meciul de debut pentru antrenorul Mauricio Pochettino la PSG.

Pentru PSG a marcat Kean ’22, iar pentru Saint-Etienne a punctat Hamouma ’19.

În clasament, PSG ocupă locul 2, cu 36 de puncte, iar Saint-Etienne este pe 14, cu 19 puncte.

Rednic: Trebuie să fii onest şi să spui când eşti obosit / În prima repriză au fost foarte multe pase greşite

Tehnicianul echipei FC Viitorul, Mircea Rednic, a declarat sâmbătă seară, după meciul cu Universitatea Craiova, scor 1-1, că jucătorii săi trebuie să fie sinceri şi să spună atunci când sunt obosiţi, deoarece în lot sunt alţi fotbalişti dornici să evolueze. El a menţionat că este nemulţumit de faptul că echipa sa a făcut multe greşeli în prima repriză....

Vizualizări: 260, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă
Buhăcianu a semnat cu FC Hermannstadt

FC Hermannstadt a anunţat, marţi, că l-a achiziţionat pe atacantul Valentin Buhăcianu, în vârstă de 27 de ani....

Vizualizări: 241, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă