Newcastle şi Leeds au remizat, scor 1-1, în campionatul Angliei

Vizualizări: 233, Aprecieri: 0, Adăugat: 2 ani în urmă

Echipele Newcastle şi Leeds au încheiat la egalitate, scor 1-1, vineri, în etapa a cincea din campionatul Angliei.

Pentru Leeds a marcat Raphinha, în minutul 13, iar pentru Newcastle a înscris Saint-Maximim, în minutul 44.

În clasament, Newcastle este pe locul 18, iar Leeds pe 16.

FC Viitorul – FC Hermannstadt, scor 2-1, în primul meci din 2021 disputat în Liga I

FC Viitorul a învins, duminică, pe teren propriu, cu scorul de 2-1 (1-1), echipa FC Hermannstadt, în primul meci din 2021 disputat din Liga I, o restanţă din etapa a XII-a. Partida nu s-a disputat la 6 decembrie 2020, din cauza numeroaselor cazuri de infectare cu noul coronavirus din lotul sibienilor....

Vizualizări: 253, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă
PSG anunţă sosirea unui „nou diamant”

Fără să publice numele argentinianului Lionel Messi, clubul PSG a anunţat, marţi, un "mercato update", respectiv sosirea unui "nou diamant"....

Vizualizări: 235, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă