Ianis Hagi, pasă de gol în victoria echipei Glasgow Rangers, scor 2-0, cu Livingston

Vizualizări: 225, Aprecieri: 0, Adăugat: 2 ani în urmă

Glasgow Rangers a învins, miercuri, pe teren propriu, cu scorul de 2-0 (0-0), echipa Livingston, în sferturile de finală ale Cupei Ligii Scoţiei

Au marcat: Roofe ’48 şi Morelos ’63.

La gazde, Ianis Hagi, vindecat după ce a suferit de Covid-19, a fost rezervă, a intrat după pauză şi a pasat la prima reuşită a partidei.

După acest rezultat, Rangers s-a calificat în semifinalele competiţiei.

Massimiliano Allegri, la Juventus

Clubul Juventus Torino a oficializat, vineri, revenirea pe banca tehnică a echipei a antrenorului Massimiliano Allegri, după despărţirea de Andrea Pirlo, informează lequipe.fr....

Vizualizări: 331, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă
FC Hermannstadt l-a achiziţionat pe atacantul Ante Aralica

Croatul Ante Aralica, 24 de ani, 1:90m, a semnat un contract valabil pe o perioadă de doi ani şi jumătate cu FC Hemannstadt, din postura de jucător liber de contract....

Vizualizări: 260, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă