Condiţiile în care Vidal s-a infectat cu Covid-19, anchetate de autorităţile chiliene

Vizualizări: 235, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă

Condiţiile în care Arturo Vidal a fost infectat cu Covid-19 vor fi anchetate de autorităţile chiliene, deoarece fotbalistul, spitalizat, este bănuit că a încălcat regulile sanitare.

Știri similare

Gyenes, locul 33 la clasa moto în prologul Raliului Dakar

Sport

Românul Emanuel Gyenes a ocupat, sâmbătă, la Jeddah, locul 33 la clasa moto în prologul Raliului Dakar, în urma căruia s-a stabilit ordinea de start pentru prima etapă....

Vizualizări: 262, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă
JO, baschet: SUA au cucerit titlul olimpic şi la feminin

Sport

Echipa de baschet feminin a SUA a câştigat, duminică, medalia de aur la Jocurile Olimpice de la Tokyo, după finala cu Japonia. Titlul olimpic a fost câştigat şi la masculin de SUA....

Vizualizări: 243, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă