Bayern Munchen – Wolfsburg, scor 2-0, în etapa a doua a Bundesligii

Vizualizări: 178, Aprecieri: 0, Adăugat: 2 ani în urmă

Echipa Bayern Munchen a dispus cu scorul de 2-0 de echipa VfL Wolfsburg, duminică seară, într-un meci contând pentru etapa a doua din Bundesliga

Jamal Musiala a deschis scorul pentru Bayern în minutul 33, iar Thomas Muller a înscris şi el în meciul în care a bifat cea de-a 417-a sa apariţie în Bundesliga – toate în tricoul grupării bavareze. Muller a marcat în minutul 44, stabilind şi scorul final.

Bayern conduce în clasamentul Bundesligii, cu 6 puncte şi golaveraj 8-1.

Într-un alt meci al etape secunde din Bundesliga, FSV Mainz şi FC Union Berlin au încheiat la egalitate, 0-0.

Răzvan Marin a înscris un gol pentru Cagliari în Serie A

Fotbalistul echipei Cagliari, Răzvan Marin, a înscris un gol în meciul câştigat, duminică, pe teren propriu, cu scorul de 3-2, în faţa formaţiei AS Roma, într-un meci din etapa a XXXIII-a a campionatului Italiei....

Vizualizări: 302, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă
Portarul Arlauskis revine la CFR Cluj

Clubul CFR 1907 Cluj şi portarul lituanian Giedrius Arlauskis au ajuns la un acord privind semnarea unui nou contract. ...

Vizualizări: 257, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă