Arbitrii meciurilor de duminică, din Liga 1

Vizualizări: 217, Aprecieri: 0, Adăugat: 2 ani în urmă

Arbitrii şi observatorii partidelor care se vor disputa, duminică, în etapa a zecea a Ligii 1:

Farul Constanţa – CS Mioveni, ora 15.30

Arbitri: Sorin Costreie – Sebastian Eugen Gheorghe, Alexandru Vodă – Andrei Moroiţă

Observator: Vasile Bratu

FC Botoşani – U Craiova 1948, ora 18.00

Arbitri: Horaţiu Feşnic – Alexandru Cerei, Andrei Constantinescu – Marian Barbu

Observator: Eduard Dumitrescu

UTA Arad – CFR Cluj, ora 21.00

Arbitri: Horia Gabriel Mladinovici – Radu Adrian Ghinguleac, Daniel Mitruţi – Viorel Nicuşor Flueran

Observator; Aron Huzu

Şahtior Doneţk, ultima echipă calificată în grupele Ligii Campionilor

Şahtior Donek este ultima echipă calificată în grupele Ligii Campionilor. Vicecampioana Ucrainei a terminat la egalitate, scor 2-2 (1-2, 0-2), după prelungiri, meciul disputat, miercuri, pe teren propriu, cu Monaco, în manşa a doua a play-off-ului competiţiei. Şahtior a câştigat partida tur, în Principat, cu 1-0. În retur, Monaco a condus cu 2-0 la pauză şi a ratat numeroase ocazii de a tranşa calificarea în favoarea ei în 90 de minute....

Vizualizări: 225, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă
Naţionala olimpică de fotbal s-a antrenat la Shinhama Green Park

Naţionala olimpică de fotbal s-a antrenat, duminică, la Shinhama Green Park, parc situat la aproximativ 20 de minute distanţă cu autocarul de hotelul-cantonament al lottului, informează frf.ro....

Vizualizări: 232, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă