FC Barcelona, victorie cu Athletic Bilbao, scor 3-2, în meci restanţă din LaLiga. Messi a marcat de două ori

Vizualizări: 263, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă

Echipa FC Barcelona a învins, miercuri, în deplasare, cu scorul de 3-2, formaţia Athletic Bilbao, într-un meci restanţă din etapa a doua a campionatului Spaniei.

Lionel Messi a marcat de două ori, în minutele 38 şi 62 şi Pedri, în minutul 14.

Pentru Bilbao au înscris Inaki Williams ‘3 şi Iker Munian ’90.

În clasament, FC Barcelona ocupă locul 3, la cinci puncte de liderul Real Madrid.

Știri similare

Marius Copil a obţinut prima victorie după un an

Sport

Marius Copil, locul 216 ATP şi cap de serie numărul 2, l-a învins, duminică, pe italianul Stefano Napolitano, locul 279 ATP, cu scorul de 7-6 (6), 3-6, 6-3, în primul tur al calificărilor turneului challenger de la Quimper (Franţa), cu premii totale în valoare de 88.520 de euro....

Vizualizări: 247, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă