Manchester United a învins Wolverhampton, scor 1-0, datorită unui gol marcat în minutul 90+3

Vizualizări: 276, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă

Formaţia Manchester United a învins, marţi seară, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, echipa Wolverhampton, într-un meci din etapa a XVI-a a campionatului Angliei.

Unicul gol al partidei a fost marcat de Marcus Rashford, în minutul 90+3.

Ultimele meciuri ale etapei, Tottenham – Fulham şi Newcastle – Liverpool, sunt programate miercuri.

Ştefan Radu, assist la meciul Lazio Roma – Crotone

Formaţia Lazio Roma a învins, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 3-2, echipa Crotone, într-un meci din etapa a XXVII-a a campionatului Italiei, în care Ştefan Radu a pasat decisiv la primul gol....

Vizualizări: 275, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă
Eşec pentru Chiricheş în Serie A

Formaţia Sassuolo, la care joacă Vlad Chiricheş, a fost învinsă, duminică seară, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa AS Roma, într-un meci din etapa a treia a campionatului Italiei....

Vizualizări: 237, Aprecieri: 0, Adăugat: 3 ani în urmă